ERIH PLUS

Miło nam poinformować, że od 1 lutego 2019 r., nasze czasopismo zostało zindeksowane na liście czasopism 

European Reference Index for the Humanities

Jest to dla nas niezwykle nobilitujące i motywujące do dalszej wytężonej pracy

i wydawania kolejnych tomów naszego periodyku

erihplus.jpeg

NABÓR tekstów do VI tomu POLONIA MAIOR ORIENTALIS

Szanowni Państwo, Drodzy Autorzy!

Zakończyliśmy nabór tekstów do V tomu POLONIA MAIOR ORIENTALIS, który ukaże się w połowie 2018 r. Tym samym możemy już rozpocząć przyjmowanie artykułów do tomu VI na rok 2019. Prosimy o zgłaszanie propozycji lub wysyłanie gotowych artykułów na nasz adres e-mail: poloniamaiororientalis@gmail.com

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Ocena w Index Copernicus

Po ewaluacji na życzenie mamy nową, wyższą niż w poprzednich latach ocenę w Index Copernicus. Ocena jest za rok 2017, będziemy się starać, żeby w przyszłym roku była ona wyższa, ale zależy to od wielu czynników.

ICV 2017 = 69,40.jpg

POLONIA MAIOR ORIENTALIS w Radio Poznań

Wczoraj (5 lipca 2017) redaktor naczelny Piotr Gołdyn i zastępca redaktora - ks. Jarosław Wąsowicz nagrywali krótką audycję w Radio Poznań promującą nasze czasopismo. Emisja audycji zapowiedziana jest na ostatnią niedzielę lipca. Będziemy o tym informować

Czekaliśmy, czekaliśmy i się doczekaliśmy. Polonia Maior Orientalis została indeksowana w bazie czasopism BazHum. Ten fakt bardzo nas ucieszył. Zapraszamy do korzystania. Kliknięcie na poniższy obrazek przekieruje do strony czasopisma w BazHum.

Lubimy takie historie, zresztą po to między innymi powstała POLONIA MAIOR ORIENTALIS. Ktoś coś pisze, ktoś coś uzupełnia. W czwartym tomie znajdzie się tekst poświęcony ks. dr. Kozłowskiemu, ostatniemu proboszczowi w Grzegorzewie autorstwa ks. dra Zbigniewa Gmurczyka. Artykuł niestety bez portretu bohatera opowieści. Ale okazało się, że zdjęcie takie jest w posiadaniu rodziny Sosiński, krewnych brata ks. Kozłowskiego, którzy to dzięki swej uprzejmości użyczyli nam fotografii ostatniego grzegorzewskiego proboszcza, o którym już za niedługo będzie można przeczytać na stronie internetowej naszego czasopisma.

©2014 Kaliskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk & Piotr Gołdyn [Bogumiła Celer]. Proudly created with Wix.com

Wersję papierową czasopisma przygotowuje:

Licznik wejść od 25 listopada 2016 r.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now